Výsledky

V této rubrice nejsou žádné články.

6. kolo Znojmo

14.03.2016 07:38

Vembloudi si trochu zkomplikovali pozici do posledního kola, když se jim o víkendu nepodařilo porazit obě družstva. První zápas proti Brnu odehráli Vemloudi v celkové pohodě a bez nečekaných zvratů. Po celou dobu zápasu si udrželi minimálně šesti košový náskok.

VKC B - Brno B 28:18 (16:10)

Ve druhém zápase proti domácímu Znojmu se opět odrazil problém letošní sezony a to počet hráčů. V 10. minutě prvního poločasu němel zraněnou Katku Motákovou kdo vystřídat a tak hrálo Bčko v 7 hráčích. Jak často s úsměvem zmiňuje trenér Zdeny Milichovský: na tuto hru začínáme být více zvyknutí, než na hru v 8.  Paradoxem je, že stejná situace nastala v prvním kole v Brně, kdy Kolín vyhrál se Znojmem v 7 hráčích. Tentokrát ale Kolínu štěstí nepřálo. Vyrovnanou hru 19:19 narušily před koncem zápasu dva koše ze strany domácích a Kolín už nestihl zareagovat. Diváci si alespoň užili kuriozní koš v podání kolínské hráčky Moniky Vítové, kdy nahrávka od půlky na hráče pod košem padla do koše, až to překvapilo i rozhodčí :)

VKC B - Znojmo B 19:21 (10:11)